Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle, Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle
Avatar 2: Suyun Yolu izle
7.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.5 /10 (112)
8.2 IMDB Puanı 16 Yorum 784,576 Görüntülenme

Avatar 2: Suyun Yolu izle

"Avatar 2: Suyun Yolu" (Avatar 2: The Way of Water) 2022 yılında vizyona giren ve James Cameron tarafından yönetilen bir bilim kurgu filmidir. Film, 2009 yılında vizyona giren "Avatar" filminin devamıdır ve Avatar serisinin ikinci filmidir.

Film, Pandora gezegenindeki Na'vi halkının yaşamını ve çevresini konu alıyor. "Avatar" filminde de olduğu gibi, "Avatar 2: Suyun Yolu"nda da insanların Pandora'yı istila etmeleri ve Na'vi halkına karşı savaşmaları konu ediliyor. Ancak, bu kez film su altındaki dünyada geçiyor ve Na'vi halkının su elementlerine olan bağına odaklanıyor.

"Avatar 2: Suyun Yolu"ndaki oyuncu kadrosunda, ilk filmden tanıdığımız Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver ve Stephen Lang gibi oyuncular yer alıyor. Ayrıca, Kate Winslet, Cliff Curtis ve Oona Chaplin gibi yeni oyuncular da ekibe katıldı.

Filmin vizyona girdiği yıl oldukça başarılı oldu ve eleştirmenler tarafından olumlu eleştiriler aldı. Özellikle, filmin görsel efektleri ve Pandora dünyasının detayları takdir topladı. "Avatar" serisinin üçüncü, dördüncü ve beşinci filmleri de planlanmaktadır.

Avatar: Suyun Yolu izle, Avatar: Suyun Yolu türkçe izle, Avatar: Suyun Yolu full time hd film izle, Jake Sully ve Neytiri bir aile kurarlar ve birlikte kalmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Ancak, eski bir tehdit başladığı işi bitirmek için geri döndüğünde, evlerini terk etmek ve Pandora'nın farklı bölgelerini keşfetmek zorunda kalırlar.Avatar olaylarından birkaç yıl sonra geçen filmde Sully, artık klanlarının reisi ve Neytiri baş rahibesidir - ancak olaylar görünüşe göre çocuklarına odaklanacaktır. Ayrıca filmde, Pandora ormanlarının ötesinde, sualtı ve volkanik ortamlara da yolculuk yapıyoruz Avatar: The Way of Water izle
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Avatar: The Way of Water izle

  Yayın Tarihi:

  16 Aralık 2022

  Senaryo:

  James Cameron, Rick Jaffa, Amanda Silver

  Yorumlar (16)