Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle, Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle
Creed 3: Efsane Devam Ediyor izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (12)
7.4 IMDB Puanı 11 Yorum 24,029 Görüntülenme

Creed 3: Efsane Devam Ediyor izle

"Creed III" adlı film henüz vizyona girmiştir. Ancak, film hakkında bazı bilgiler mevcut.

"Creed III" devam filmi olarak, 2015 yılında başlayan "Rocky" film serisindeki yan karakterlerden biri olan Adonis Creed'in hikayesini sürdürüyor. Filmin yönetmenliğini Michael B. Jordan üstleniyor ve ayrıca Adonis Creed rolünü de üstleniyor.

Henüz kesin bir senaryo bilgisi olmasa da, filmin Adonis Creed'in hayatındaki bazı zorluklar ve hayatının dönüm noktalarını ele alacağı düşünülmektedir. Ayrıca, Michael B. Jordan'ın yaptığı açıklamalara göre, filmin aynı zamanda Rocky Balboa'nın hikayesine de odaklanacağı söyleniyor.

Boks dünyasına hakim olduktan sonra Adonis Creed (Michael B. Jordan) hem kariyerinde hem de aile hayatında başarılı olmuştur. Çocukluk arkadaşı ve eski boks dahisi Damian (Jonathan Majors) hapishanede uzun bir hapis cezasına çarptırıldıktan sonra yeniden ortaya çıktığında, ringdeki atışını hak ettiğini kanıtlamaya heveslidir. Eski arkadaşlar arasındaki yüzleşme sadece bir kavgadan daha fazlasıdır. Skoru eşitlemek için Adonis, kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bir savaşçı olan Damian ile savaşmak için geleceğini tehlikeye atmalıdır.
Fragman Full Time HD
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Creed 3

  Yayın Tarihi:

  03 Mart 2023

  Senaryo:

  Keenan Coogler, Zach Baylin, Ryan Coogler

  Yorumlar (11)