Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle, Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle
Down To Earth Türkçe İzle Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 1 Yorum 1,368 Görüntülenme

Down To Earth Türkçe İzle Full HD

Down to Earth, Afrikalı-Amerikalı bir milyarder olarak reenkarne olmuş bir hademe oynayan Chris Rock'ın oynadığı 2001 yapımı bir film. Film, Karey Kirkpatrick tarafından yönetiliyor ve Kirkpatrick ve merhum Thomas Lennon tarafından yazılmış. Arsa, kız arkadaşını etkilemeye çalışırken özel jetinden düştükten sonra ölen bir milyarderin oğlu George Stevens, Jr.'a odaklanıyor. George'un ruhu, New York'ta bir televizyon istasyonunda çalışan siyah bir kapıcı olan Sam Wheat olarak yeniden doğar.

George/Sam, Sam Wheat'in bedeninde uyandığında Afrikalı-Amerikalı olduğunu öğrenince şok olur; ancak kısa sürede yeni kimliğini çevresindekilere sorunları konusunda yardımcı olmak için nasıl kullanacağını öğrenir. Down to Earth, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı ve tahmini 30 milyon dolarlık üretim bütçesiyle dünya çapında 17 milyon dolar hasılat elde etti.

Paula Daly'nin Büyülü, Rahatsız ve Şaşkın kitabından uyarlanmıştır.

Film, arkadaşına yardım etmek için ölüp cin olarak geri dönen bir adamın hikayesini anlatıyor. Chris Rock, ölen ve bir asansör tamircisi olarak reenkarne olan New Yorklu bir işadamı olan Lance Barton rolünde. Film, senaryoyu da yazan Rock tarafından yönetildi.

Film, 12 Nisan 2001'de Columbia Pictures tarafından yayınlandı. Karışık eleştiriler aldı, ancak mali bir başarı elde etti ve 13 milyon dolarlık bütçesine karşı 33 milyon dolar hasılat elde etti.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Down to Earth

  Yayın Tarihi:

  16 Şubat 2001

  Senaryo:

  Elaine May, Warren Beatty, Chris Rock

  Resimler

  "Down To Earth Türkçe İzle Full HD" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (1)