Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle, Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle
Eagle’s Wing Full HD İzle Türkçe
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 342 Görüntülenme

Eagle’s Wing Full HD İzle Türkçe

Eagle’s Wing, İkinci Dünya Savaşı'nda bir Amerikan savaş pilotunun hikayesini anlatan 1979 yapımı bir filmdir. Film, Blow Up (1966) ve The Knack… ve How to Get It (1965) filmlerini de yöneten Anthony Harvey tarafından yönetildi.

Filmde Cliff Robertson, İkinci Dünya Savaşı sırasında Alman uçakları tarafından vurulan Albay Frank Ryan'ı canlandırıyor. Daha sonra Almanlar tarafından yakalanır ve bir savaş esiri kampına gönderilir ve burada Tommy Roberts (Judd Hirsch tarafından oynanan) adında başka bir Amerikan askeriyle tanışır. Tommy, Almanca'yı akıcı bir şekilde konuştuğu için kampta Frank'in tercümanı olma görevi verilir.

Frank ve Tommy arkadaş olurlar, ancak Tommy, Frank'in Yahudi olduğunu öğrendiğinde, kendi vatanseverliğini ve Frank'in kamptan kaçmasına yardım edip etmemesi gerektiğini sorgulamaya başlar.

Film, Kaliforniya'da yaşayan ve eşi bir kazada öldükten sonra kederini yenmek için mücadele eden genç bir Norveçli olan Erik Linderot'un (David Carradine tarafından canlandırıldığı) hikayesini takip ediyor. Film 21 Ekim 1979'da Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da gösterime girdi.

Kitap Laurie Thompson tarafından İngilizce'ye çevrildi ve 1975'te yayınlandı. 2001'de Penguin Books'un Modern Classics serisinin bir parçası olarak yeniden yayımlandı.

Eagle’s Wing, Midnight Express (1978), The Lion in Winter (1968) ve The Spy Who Loved Me (1977) filmleriyle tanınan Anthony Harvey'in yönettiği 1979 yapımı bir filmdir.

Robert Duvall, Jessica Lange ve Arthur Hill'in başrollerini paylaştığı film, genç bir Hintli kızdan ilham aldıktan sonra bir Kızılderili kabilesine katılmak için evden kaçan genç bir çocuğun hikayesini takip ediyor.
TR DUBLAJ TR ALTYAZI
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Eagle's Wing

  Yayın Tarihi:

  01 Mayıs 1980

  Senaryo:

  Michael Syson, John Briley

  Ödüller:

  1 ödül

  Resimler

  "Eagle’s Wing Full HD İzle Türkçe" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?