Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle, Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle
Hain (The Traitor) Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 704 Görüntülenme

Hain (The Traitor) Full HD İzle

2014 yapımı Hain (The Traitor), kendi hayat hikayesini yöneten İtalyan aktör ve yönetmen Marco Bellocchio'nun hikayesini anlatan bir filmdir. Bu filmde, hayatını anlatan filmde çalışırken kendini oynuyor. Film eleştirmenler tarafından iyi karşılandı ve Yabancı Dilde En İyi Film Altın Küre Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödül kazandı. Filmin kendisi, Yabancı Dilde En İyi Film Akademi Ödülü de dahil olmak üzere bir dizi başka ödüle aday gösterildi.

Hain, Marco Bellocchio'nun II. Dünya Savaşı sırasında İtalya'da oyuncu ve yönetmen olarak hayatını konu alıyor. Aynı zamanda hem Oscar hem de Emmy Ödülü (diğeri Federico Fellini) kazanan iki İtalyan yönetmenden biridir.

Film, İkinci Dünya Savaşı sırasında Naziler için casus olmaya zorlanan genç bir çocuğun hikayesini anlatıyor. Sonunda İtalya'nın en korkulan adamlarından biri olur.

Genç bir çocuk olarak Leonardo DiCaprio'yu canlandırırken, diğer iki ünlü aktör anne babasını oynuyor: Donald Sutherland ve Vanessa Redgrave.

Film, İkinci Dünya Savaşı sırasında İtalya'da geçiyor ve Almanlar tarafından yakalandıktan sonra çift taraflı ajan olan bir İtalyan askerinin hikayesini izliyor.

Yunan İç Savaşı'nda savaştıktan sonra ülkesine dönen, ancak bir grup komünist tarafından ihanetle suçlandığını öğrenen bir İtalyan adam hakkında.

Hain, Rai Cinema tarafından üretildi ve İtalya'da Medusa Film tarafından dağıtıldı. 2014 Berlin Uluslararası Film Festivali'nde gösterildi.
TR DUBLAJ TR ALTYAZI
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Traitor

  Yayın Tarihi:

  12 Mayıs 2020

  Senaryo:

  Marco Bellocchio, Valia Santella, Ludovica Rampoldi

  Ödüller:

  22 ödül & 34 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?