Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle, Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle
Koleksiyoncu 2 Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 1 Yorum 968 Görüntülenme

Koleksiyoncu 2 Türkçe Dublaj İzle

Arkin kurtulmuş halde hastanede yatmaktadır ve Maskeli seri katil şimdi yeni bir kurbanın peşindedir: genç ve çok güzel Elena. Genç kız bir arkadaşının ısrarıyla kendisini bekleyen tehlikelerden habersiz, bir ev partisine gider. Psikopat katil tarafından kaçırılan Elena, katilin işkence merkezi olarak kullandığı terk edilmiş bir otele hapsedilir. Kızının ortadan kaybolduğu kısa sürede fark eden babası, rehin ututlduğu yerden kızını kurtarmak için bir grup adam kiralar. Kurtarma ekibi, kendilerine yol göstermesi içinse Koleksiyoncunun elinden kurtulmayı başaran tek insan olan Arkin'i seçerler. Arkin'in hayatı Elena'nınki için yeniden tehlikededir.
Marcus Dunstan'ın yönetmenliğini üstlendiği ve senaryosu Dunstan ile Patrick Melton'un elinden çıkan korku ve gerilim dolu filmin oyuncu kadrosunda ise Josh Stewart, Emma Fitzpatrick ve Christopher McDonald isimleri başı çekiyor.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Collection izle

  Yayın Tarihi:

  30 Kasım 2012

  Senaryo:

  Patrick Melton, Marcus Dunstan

  Yorumlar (1)