Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle, Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle
Kurt Adam Full HD Türkçe İzle
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (1)
5.8 IMDB Puanı 759 Görüntülenme

Kurt Adam Full HD Türkçe İzle

Kurt Adam, Joe Johnston'ın yönettiği ve Benicio Del Toro, Emily Blunt, Anthony Hopkins ve Hugo Weaving'in oynadığı 2010 Amerikan korku filmi. Aynı adlı 1981 filmine dayanmaktadır.

Film, ormanda yürüyüş yaparken biri tarafından saldırıya uğradıktan sonra kurt adama dönüşen Lawrence Talbot (Del Toro) hakkında. Lawrence, yeni kimliğiyle baş etmeye çalışırken, ailesini de onlara zarar verecek kişilerden korumaya çalışır.

Film, 7 Ağustos 2010'da Kuzey Amerika'da gösterime girdi.

Wolfman, Lawrence Edward Watkin'in 1975 yılında yazdığı aynı adlı gotik doğaüstü hikayesine dayanıyor. Yıllar önce kendisini ısırmış olan kurt adam benzeri bir yaratıktan kaçtıktan sonra travma geçiren Lawrence Talbot (Del Toro) adlı bir adamın hikayesini anlatıyor. Karısı ve oğluyla başına gelenler hakkında yüzleşmek ve çile sırasında kaybettikleri için adalet bulmak için saklandığı yerden çıkıyor.

Film, karakter geliştirme eksikliğini ve öngörülemeyen arsa bükülmelerini eleştiren eleştirmenlerden çoğunlukla olumsuz eleştiriler aldı. Aynı zamanda, The Texas Chainsaw Massacre (1974) gibi benzer türdeki diğer filmlerle karşılaştırıldığında, bazılarının zaman zaman gereksiz bulduğu şiddeti ve vahşeti nedeniyle eleştiri aldı.

Wolfman hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden olumsuz eleştiriler aldı; ancak bu, 40 milyon dolarlık bütçesine karşı dünya çapında 100 milyon doları aşan gişe gelirini etkilemedi ve onu Universal'in o dönemde yapılmış en yüksek hasılat yapan filmlerinden biri haline getirdi ve onu Universal'in dünya çapında 1 milyar doların üzerinde hasılat elde eden Jurassic Park'tan bu yana en büyük hitlerinden biri haline getirdi.
TR DUBLAJ TR ALTYAZI
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Wolfman

  Yayın Tarihi:

  12 Şubat 2010

  Senaryo:

  Andrew Kevin Walker, David Self, Curt Siodmak

  Ödüller:

  1 Oscar Kazandı. 4 ödül & 8 adaylık. total

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?