Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle, Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle
Kuru Otlar Üstüne izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
21,353 Görüntülenme

Kuru Otlar Üstüne izle

Kuru Otlar Üstüne izle, Kuru Otlar Üstüne full izle, Kuru Otlar Üstüne 2023 yerli izle, 2023 yapımı olan ve yerli sinemamızın belki de gelmiş geçmiş en usta üç yönetmeninden bir tanesi olan Nuri Bilge Ceylan'ın yönettiği ayrıca oyuncu kadrosunda Merve Dizdar, Deniz Celiloglu ve Elit Andaç Çam gibi isimlerin yer aldığı filmde Genç bir öğretmen, küçük bir köyde zorunlu görevden sonra İstanbul'a atanmayı umar. Uzun süre bekledikten sonra bu kasvetli hayattan kurtulma umudunu tamamen kaybeder. Ancak meslektaşı Nuray, ona bir bakış açısı kazanmasında yardımcı olur.

Kuru Otlar Üstüne 2023 yerli filmini izle, filmini Fulltimehdfilmizle sitemizden donmadan ve takılmadan 1080p seçeneğiyle izleyebilirsiniz. Hiçbir yerde bulamayacağınız yerli filmleri izleyebilmeniz için izlediğiniz filmlerin altına mutlaka yorumlar yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?