Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle, Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle
Kutsal Damacana 4 izle
9.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.2 /10 (831)
57 Yorum 129,556 Görüntülenme

Kutsal Damacana 4 izle

"Kutsal Damacana 4", Türk yapımı bir komedi filmidir ve 2011 yılında gösterime girmiştir. Film, Şafak Sezer tarafından yazılmış ve yönetilmiştir.

Filmin konusu, Fırat ve Asiye çiftinin İstanbul'dan İzmir'e taşınmalarını ve yeni bir hayata başlamalarını konu almaktadır. Ancak, taşınma sürecinde yanlışlıkla yanlarına aldıkları kutsal su dolu bir damacanayla birlikte bir dizi komik olay yaşamaya başlarlar. Damacanadaki suyu satmaya çalışırken, peşlerine düşen birçok kişiyle mücadele etmek zorunda kalırlar.

Filmin başrollerini Şafak Sezer, İbrahim Büyükak, Olgun Şimşek ve Ayça Varlıer gibi Türk oyuncular paylaşmaktadır. "Kutsal Damacana" serisinin önceki filmleri gibi, "Kutsal Damacana 4" de Türk halkı tarafından sevilerek izlenmiştir.

"Kutsal Damacana 4", geniş kitlelere hitap eden bir komedi filmidir. Filmin esprileri, yerli mizah unsurlarıyla zenginleştirilmiştir ve Türk kültürüne özgü birçok detay barındırır. Ancak, film eleştirmenlerden karışık eleştiriler almıştır ve bazıları tarafından önceki filmlere göre daha zayıf olarak nitelendirilmiştir.
Fragman Full Time HD
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Kutsal Damacana 4

  Yayın Tarihi:

  20 Ocak 2023

  Senaryo:

  Safak Sezer, Kamuran Süner

  Yorumlar (57)