Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle, Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle
Men izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 1,057 Görüntülenme

Men izle

Başta bir kadının duygusal olarak toparlanmak için pitoreks bir köye gelmesiyle başlayan Men (https://www.beyazperde.com/filmler/film-289292/)/ Adamlar, huzursuzluğun yarattığı sendromlarla ve kadın olmanın, sadece kadın olanların hissedeceği bir korkuyla gerçekle düş arasında sıkışıp kalan bir çığlığa dönüşüyor.

Kocasının ayrılırlarsa kendini öldüreceği yönünde verdiği sözü bilinçli ya da bilinçsiz tuttuğu hikayede, Harper’ın kendisine, kocasının ölüm duygusuna ve erkeklere dair soruları var ve gittiği kasaba bu soruları Harper’ın yüzüne vuran bir tokat işlevi görüyor. Kocasının şiddetine maruz kalan Harper’ın sosyal kimliğine dair bir açıklamayı gereksiz bulmuş muhtemelen yönetmen. (Sadece köy evinde ev sahibine piyano çalmayı bilmediğini söylüyor ve bir sabah piyanonun başında döktürüyor.) Çünkü asıl anlatmak istediği birbirini doğuran, aynılaşan, her yerde karşısına çıkıp kendisiyle ilgili şüphe yaratan erkek zihniyeti! O yüzden kasabanın bütün erkeklerinin yüzleri aynı. Rory Kinnear (https://www.beyazperde.com/sanatcilar/sanatci-239828/)’ın (dijital efektlerle sağlanan aynı yüz) canlandırdığı erkekler, Harper’e tam anlamıyla musallat oluyor. Ama Harper’ın bu benzer yüzler hakkında bir şey söylememesi, Harper’la farklı şeyler mi görüyoruz acaba sorusunu sordurtuyor zaman zaman.
FRAGMAN TR ALTYAZI
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Men izle

  Yayın Tarihi:

  20 Mayıs 2022

  Senaryo:

  Alex Garland

  Ödüller:

  1 ödül & 1 nomination

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?