Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle, Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle
Pembe Panter (2006) Türkçe HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.6 IMDB Puanı 1,829 Görüntülenme

Pembe Panter (2006) Türkçe HD İzle

Yönetmen:

Pembe Panter izle, Pembe Panter full hd izle, Pembe Panter filmi izle, Pembe Panter 1080p izle Fransa ve Çin arasındaki bir futbol maçında, Fransa teknik direktörü Yves Gluant paha biçilmez Pembe Panter elmas yüzüğü takarak gelir ve kız arkadaşı pop yıldızı Xania'yı kucaklar. Fransa ani ölümle kazandıktan sonra, Gluant zehirli bir okla öldürülür ve Pembe Panter hiçbir yerde bulunmaz.
Légion d'honneur'u kazanmaya hevesli olan Başmüfettiş Charles Dreyfus, beceriksiz polis memuru ve köyün aptalı Jacques Clouseau'yu müfettiş rütbesine terfi ettirir ve onu davaya atar. Clouseau medyanın dikkatini çekerken, Dreyfus olayı çözmek için gizli bir ekip kurar ve Clouseau'ya göz kulak olması için Jandarma Gilbert Ponton'u görevlendirir. Clouseau, Ponton ile arkadaş olur ve sekreter Nicole Durant'a aşık olur.
Clouseau davada çok az ilerleme kaydetmesine rağmen, birçok insanın Gluant'tan nefret ettiğini ve hatta onu öldürmek istediğini keşfeder. Gluant'ı Xania'yı "çalmakla" suçlayan bir Fransız oyuncusu olan Bizu, takımın soyunma odasında başından vurulana kadar baş cinayet zanlısı. Clouseau bir kumarhanede bilgi toplarken, Clouseau'nun trençkotunu giyerken bir soygunu önleyen MI6 ajanı Nigel Boswell ile tanışır; Clouseau yanlışlıkla kredi alır ve Légion d'honneur'a aday gösterilir.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Pink Panther

  Yayın Tarihi:

  10 Şubat 2006

  Senaryo:

  Len Blum, Steve Martin, Michael Saltzman

  Ödüller:

  1 ödül & 8 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?