Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle, Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle
Rampage: Büyük Yıkım Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 811 Görüntülenme

Rampage: Büyük Yıkım Full HD İzle

Rampage, Brad Peyton tarafından yönetilen ve Deon Taylor, Ryan Engle ve Jeff Pinkner tarafından yazılan bir 2018 Amerikan canavar filmi. Filmde Dwayne Johnson, Naomie Harris, Joe Manganiello, Malin Akerman, Jake Lacy ve Jeffrey Dean Morgan yer alıyor. Derisinden kollar çıkarma yeteneğine sahip bir hayvanı inceleyen ve onları New York'ta yıkıma neden olmak için kullanan bir grup bilim insanını takip ediyor.

Rampage, Atlanta'nın banliyölerinde serbest bırakılan dev, öfkeli bir gorili anlatan bir film.

Film, evlerinden kaçmaya ve öfkeli gorilden güvenli bir şekilde uzaklaşmaya çalışan üç çocuğu takip ediyor. Evlerinden çıkmanın bir yolunu bulmayı başarırlar ve otoyola çıkarlar, burada bir kamyon şoförü tarafından alınırlar ve onları memleketlerine geri götürürler ve burada ebeveynleri ve tahliye edilen diğer aile üyeleriyle buluşurlar. bölgeden.

Bu arada, Atlanta'da polis, şimdiye kadar 15'ten fazla insanı öldüren ve çok daha fazlasını yaralayan azgın gorili kontrol altına almakta zorlanıyor. Polis, helikopterlerle gelen ve gorile roketler ve füzelerle ateş etmeye başlayan askeri güçlerden yardım ister, ancak bunlar derisinden sekerek onu eskisinden daha fazla kızdırır. Bu durum bir süre devam ettikçe, çevresinde yaşanan bu atışlar nedeniyle yoluna çıkabilecek masum insanları öldürmek de dahil olmak üzere, bu canavarı etrafında kitlesel yıkıma yol açmadan öldürmelerinin hiçbir yolu olmadığı ortaya çıkıyor. Sırada ne olacağına geliyor: ya bu canavarı öldürücü güç kullanarak öldürürler ya da sonunda birileri nasıl olduğunu anlayana kadar şehrin sokaklarında önüne çıkan herkesi öldürmesine izin verirler.
TR DUBLAJ TR ALTYAZI
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Rampage

  Yayın Tarihi:

  13 Nisan 2018

  Senaryo:

  Ryan Engle, Carlton Cuse, Ryan J. Condal

  Resimler

  "Rampage: Büyük Yıkım Full HD İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?