Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle, Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle
Recep Ivedik 7 izle
8.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.8 /10 (129)
4 Yorum 28,078 Görüntülenme

Recep Ivedik 7 izle

"Recep İvedik 7", 2021 yılında çekilmiş bir Türk komedi filmidir. Film, serinin diğer filmlerinde olduğu gibi, Recep İvedik karakterinin maceralarını anlatır.

Bu kez, Recep İvedik, kendisine miras kalan bir otelde çalışmaya başlar. Ancak, otelin iflas etmesiyle birlikte, Recep İvedik ve arkadaşları, otelin kapanmasını önlemek için bir dizi yaratıcı fikir geliştirirler.

Recep İvedik, otelin havuzunu temizleyerek, bir çocuk yarışması düzenleyerek ve diğer turistik faaliyetlerle otelin tekrar popüler hale gelmesine yardımcı olur. Ayrıca, otelin yanında yaşayan bir ailenin sorunlarına da yardım eder.

Filmde, Recep İvedik karakterinin diğer filmlerde olduğu gibi, komik ve absürt davranışlarına tanık olunur. Ayrıca, filmde yer alan bazı sosyal ve toplumsal eleştiriler de bulunmaktadır.

"Recep İvedik 7", Türkiye'de büyük bir izleyici kitlesi tarafından sevilen bir film serisinin bir parçasıdır ve özellikle Türk komedi sineması sevenler için keyifli bir seyir deneyimi sunabilir.

"Recep İvedik 7", Türk komedi filmi serisi olan "Recep İvedik" serisinin yedinci filmidir. Film, 2023 yılında vizyona girmiş ve yönetmenliğini Togan Gökbakar üstlenmiştir. Serinin diğer filmleri gibi, Recep İvedik karakterinin absürt ve komik maceralarını konu almaktadır.

Filmde, Recep İvedik, bir grup arkadaşıyla birlikte kamp yapmaya karar verir. Ancak, kamp yapacakları yerin yakınındaki bir çiftlikte gizemli olaylar yaşanmaktadır. Recep, kendisini bir anda bu olayların içinde bulur ve çiftliği araştırmaya koyulur.

"Recep İvedik 7", eleştirmenler tarafından olumsuz eleştirilere maruz kalmıştır. Ancak, film Türk izleyicileri arasında oldukça popüler olmuştur ve gişede başarılı bir performans sergilemiştir. Serinin hayranları, Recep İvedik karakterinin komik ve saçma maceralarını izlemeye devam etmektedirler.
Fragman Full Time HD

Filme olan ilgiden dolayı sınırlandırma getirilmiştir. Net hızınıza göre film 5-10 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmle ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmından belirterek ve sağ üst kısımdan 10 yıldız vererek filmi izlemek için ilk sıralara gelebilirsiniz.

 

Recep Ivedik 7 izle , Recep Ivedik 7 full izle , Recep Ivedik 7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Recep Ivedik 7

  Yayın Tarihi:

  09 Aralık 2022

  Senaryo:

  Sahan Gökbakar, Togan Gökbakar

  Yorumlar (4)