Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle, Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle
Savaşın Gölgesinde (While At War) Türkçe İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 800 Görüntülenme

Savaşın Gölgesinde (While At War) Türkçe İzle

Savaşın Gölgesinde izle, Savaşın Gölgesinde full hd izle, Savaşın Gölgesinde filmi izle, While At War izle, While At War türkçe izle While at War (İspanyolca: Mientras dure la guerra), Alejandro Amenábar tarafından yönetilen 2019 İspanyol-Arjantin tarihi drama filmidir. 1936'da İspanya İç Savaşı sırasında geçen arsa, filozof ve yazar Miguel de Unamuno'nun (Karra Elejalde tarafından gerçekleştirilen) Salamanca'da, Asi fraksiyonu tarafından kontrol edilen bir şehirdeki kötü durumunu izliyor.
Temmuz 1936'daki İspanyol darbesi sırasında Milliyetçi birlikler Salamanca'yı işgal etti. Bu süreçte, şehrin Sosyalist belediye başkanı tutuklandı. Saygın yazar Miguel de Unamuno (Karra Elejalde) iki meslektaşı, Protestan rahip Atilano Coco Martin[5] ve solcu Salvador Vila Hernández ile bir araya geliyor; darbeyi kısaca tartışırlar, ardından Unamuno darbeyi alenen desteklemek için bir röportaj için ayrılır. Görüşme sırasında belediye başkanının karısı araya girerek kocasının hapis cezasına müdahale etmesini ister; Unamuno bunun yerine parasal yardım teklif eder ama o reddeder.
TR DUBLAJ TR ALTYAZI
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  While at War

  Yayın Tarihi:

  27 Sep 2019

  Senaryo:

  Alejandro Amenábar, Alejandro Hernández

  Ödüller:

  14 ödül & 41 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?