Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle, Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle
The Dry Full HD İzle Türkçe 2021
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 296 Görüntülenme

The Dry Full HD İzle Türkçe 2021

The Dry 2021, Robert Connolly tarafından yönetilen ve yazılan bir Avustralya drama filmidir. Filmde Johnno rolünde Aaron Pedersen, Vic rolünde David Wenham ve Adam rolünde Bryan Brown yer alıyor. Jane Harper'ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır.

Hikaye, Johnno (Pedersen) adlı bir polis memurunun, kayınbiraderi Adam'ın (Brown) ölümünü araştırmasıyla başlar. Adam'ın arkadaşı ve iş ortağı olan Vic'in (Wenham), işleri uğruna onu öldürdüğüne inanıyor. Ancak, Vic'in sadece ailesini Adam tarafından sömürülmekten korumaya çalıştığını öğrenir.

Dry 2021, Rotten Tomatoes'daki eleştirmenlerden %75 puanla genel olarak olumlu eleştiriler aldı. 2017'de Melbourne Uluslararası Film Festivali'nde En İyi Uzun Metraj Film de dahil olmak üzere farklı film festivallerinde birçok ödül kazandı.

The Dry filmi, Robert Connolly tarafından yönetilen 2021 yapımı bir filmdir. Başrollerinde Bryan Brown, James Mackay ve Ewen Leslie var. Film, Jane Harper'ın 2009 yılında yayınlanan aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Hikaye, yerel bir uyuşturucu satıcısının cinayetini araştırmak için kırsal Avustralya'daki memleketine dönen Federal Ajan Aaron Falk'a odaklanıyor.

The Dry'da, polis memuru Rachel Armstrong (Essie Davis), uzun yıllar uzak kaldıktan sonra kırsal Avustralya'daki memleketine geri döner. Bir seri katilin kasabadaki genç erkekleri hedef aldığını bulur, ancak kimse bu konuda bir şey yapmıyor gibi görünüyor. Kardeşi yıllar önce kaybolduğunda ona ne olduğunu bulmaya çalışırken, yerel dedektif Charlie Zailer (Travis McMahon) ile soruşturmaya başlar.
TR DUBLAJ TR ALTYAZI
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Dry

  Yayın Tarihi:

  21 Mayıs 2021

  Senaryo:

  Harry Cripps, Robert Connolly, Jane Harper

  Ödüller:

  5 ödül & 17 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?