Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle, Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle
The Terminal List izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.9 IMDB Puanı 1,526 Görüntülenme

The Terminal List izle

The Terminal List izle, The Terminal List full izle, The Terminal List dizisini izle, Hikaye, Navy SEAL teğmen komutanı olan ana karakter James Reece'i takip ediyor. Afganistan'daki gizli bir görev çok ters gittikten sonra, Reece kendisini ekibinden hayatta kalan tek kişi olarak bulur. Trajediyle yüzleşmeye çalışırken, görevin başarısızlığının şans eseri değil, hükümetin en üst kademelerindeki bir komplodan kaynaklandığını keşfettiğinde daha da yıkılır. İhanete uğramış hisseden ve adalet arayan Reece, gerçeği ortaya çıkarmak ve yoldaşlarının ölümünden sorumlu olanlardan intikam almak için bir maceraya atılır. Askeri eğitimi ve becerileriyle, "terminal listesindeki" kişilerin peşine düşerken hesaba katılması gereken ölümcül bir güç haline gelir.

The Terminal List 2022 türkçe altyazılı ve türkçe dublajlı izle, Hikaye ilerledikçe Reece, başlangıçta hayal ettiğinden çok daha öteye ulaşan bir yolsuzluk, ihanet ve güç oyunları ağını ortaya çıkarır. Yol boyunca müttefikler ve düşmanlarla karşılaşır, sadakatlerin sınandığı ve iyi ile kötü arasındaki çizginin bulanıklaştığı tehlikeli bir dünyada yol alır. "The Terminal List", yoğun aksiyon sekansları, askeri taktiklerin gerçekçi tasviri ve onur, görev ve savaşın maliyeti gibi temaların keşfiyle tanınır. Roman, yazarın bir Navy SEAL olarak kendi deneyimlerinden yola çıkarak, özgünlüğü ve ayrıntılara gösterdiği dikkat nedeniyle övüldü. O zamandan beri ana karakter olarak James Reece'in yer aldığı, "True Believer" ve "Vahşi Oğul" da dahil olmak üzere bir dizi kitap ortaya çıkardı.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Terminal List

  Yayın Tarihi:

  01 Temmuz 2022

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?