Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle, Full Time HD Film Izle - Full Film izle - Full HD Film Izle - HD Film Izle - Film Izle
Vahşetin Çağrısı Full İzle HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 931 Görüntülenme

Vahşetin Çağrısı Full İzle HD

Yönetmen:

Vahşetin Çağrısı, Jack London ve onun Alaska'da nasıl köpek kızağı yarışçısı olduğu hakkında bir hikaye. Adam aşırı koşullarda yaşamak zorundaydı ve aynı zamanda kendi korkuları ve zayıflıklarıyla da uğraşmak zorunda kaldı. Film, "Vahşetin Çağrısı" adlı romandan uyarlanmıştır.

Filmde, Jack London adında genç bir çocuk, babası bir altın hücumuna katılmak için ayrıldıktan sonra vahşi doğada yalnız bırakılır. Kendini savunmalı ve hayatta kalmalıdır. Bir köpek ve bir kurt ona yardım eder ama sonunda ikisini de kaybeder.

Film, Jack London'ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır. İlk filmi The Big Parade'de (1925) Fairbanks Jr. ile birlikte çalışan Douglas Fairbanks Sr. tarafından yönetildi.

1924'te gösterime girdi ve En İyi Sinematografi, Siyah-Beyaz (Victor Fleming) dalında Akademi Ödülü'ne aday gösterildi.

The Call of the Wild, Jack London'ın klasik bir romanıdır. İlk olarak 1903'te yayınlandı ve birkaç kez hem film hem de televizyon için uyarlandı.

Hikaye, sahibi Hugh Glass'dan alınan ve bir ödül avcısı için çalışmaya zorlanan Buck adlı bir köpeğin etrafında dönüyor. Glass'ın bir boz ayı tarafından öldürülmesinden sonra, Buck Glass'ın kızı The Storyteller tarafından alınır. İkisi, John Thornton adında bir ödül avcısı ve Nanook adında bir Eskimo kadını içeren diğer arkadaşlarıyla bir maceraya atıldı. Hikaye, Buck'ın The Storyteller ile gerçek evini bulması ile sona erer.
TR DUBLAJ TR ALTYAZI
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Call of the Wild

  Yayın Tarihi:

  21 Şubat 2020

  Senaryo:

  Michael Green, Jack London, Egerton Ryerson Young

  Ödüller:

  1 ödül & 7 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?